Blog

WeChat #Blog

Yabancı Şirketler Çinli Müşterilere Nasıl Ulaşabilir?

WeChat yalnızca Çinli kullanıcıların sosyalleşmesi üzerine odaklanmayıp, bütün dünyaya açılmıştır.Yakın zamanda, Çin’in Weibo'su ve WeChat'i daha çok yabancı ülkeleri kapsayarak ve daha çok yabancı insanlar tarafından kullanılacaktır...

Çin`de Sosyal Pazarlama Wechat Resmi Hesaplari Hakkinda Bilmeniz Gerekenler

Çin’de başarılı sosyal pazarlama için markalar WeChat ile tanışmalı ve bunun içinde WeChat Remi Hesap oluşturması gereklidir. Bu, Çinli müşterilere ulaşmak ve Çin’de ürünlerinizi satmak için en etkili platformdur..

Markanizi Çin Pazarina Nasil Acabilirsiniz?

Bundan 10 yıl önce sokakta birkaç yabancı görseydik tuhaf hissederdik. Ama şimdi çevrenizde çok daha fazla yabancı şirket, yabancı çalışan, yabancı iş arkadaşı görmüyor musunuz? Peki neden yabancı markalar... .... ..

Çin Pazarına Giriş

Çinli müşterilere ürünlerinizi WeChat yoluyla en doğru biçimde tanıtabilirsiniz

Çinli müşterilere ürünlerinizi WeChat ile tanıtabilirsiniz WeChat’in mini programları, ürün ve hizmetlerinizi Çin’deki müşterilere tanıtmanın en etkili ve en kestirme yolu konumunda... ..

Çin Pazarına Giriş

Yeni Dönemde Global Başarının 4 Altın Anahtarı

Covid 19’lu günler geride kalıyor. Hatta eminiz artık adını bile duymak istemiyorsunuz. Peki ne olacak? Şirketler, kurumlar neler yapmalı, hangi aksiyonları almalı? 1-Öncelikle (eğer halen yoksa) başarılı bir e-ticaret alt yapısına sahip ...

Çin Pazarına Giriş

WeChat ile Çin’de E-ticaret fırsatı!

Çin’de e-ticaret yapmak isteyenler, WeChat’in mini programları sayesinde kolayca son kullanıcıya ulaşıyor Çinli Tencet şirketi, mini program desteği ile WeChat’i bir mesajlaşma yazılımından çok daha ileri bir seviyeye taşıdı. Temelde We ..

Çin Pazarına Giriş

WeChat canlı yayın akışı, kullanıcıları mağaza müşterileri haline getiriyor

eChat’in geçtiğimiz şubat ayında hizmete soktuğu “Mini Program Canlı Yayın Akışı“, kısa sürede perakendecilerin ilgi odağı oldu! WeChat’in geliştiricisi Tencent, geride bıraktığımız şubat ayında, uygulama için yeni bir hizmeti yayına soktu.

Çin Pazarına Giriş

Yeni Çağın Mucize İnternet Dünyası: WeChat

Günümüzde insan hayatının önemli bir bölümünde internet var. Sosyal medya, sohbet uygulamaları, bilginin aranması, video izleme,.. liste uzar. Ama iş dünyası için en önemlisi, dijital düzlemde akan iş süreçleri ve e-ticaret. We Chat platformunu duydunuz mu?

Çin Pazarına Giriş

Adı Mini ,Faydaları Dev

WeChat Mini Programdan bahsediyoruz. İsterseniz önce WeChat’in multifonsiyonel dijital dünyasını kısa bir seyre çıkalım! WeChat’i kimileriniz WhatsApp benzeri bir sohbet uygulaması olarak biliyor. ..

Çinli`nin Cebindeki Dijital İşviçre Çakisi

Ortalama bir Çin vatandaşı sabah uyandığından ailesiyle, sevdikleriyle günaydınlaşır ve iş için dışarı çıkma hazırlıklarına başlar. Ve çağı çok iyi yakalayan, dijital dönüşümde lider konumdaki ülkelerden olan Çin’de, sabahın ilk ışıklarıyla teknoloji hayatın her anında kendini göstermeye de başlar...

WeChat E-Ticaret

Çinli Tencet şirketi, mini program desteği ile WeChat'i bir mesajlaşma yazılımından çok daha ileri bir seviyeye taşıdı. Temelde WeChat, Android ve iOS gibi bir işletim sistemi mantığında çalışıyor. Mini programlar ise, söz konusu sisteme entegre olan uygulamalar konumunda Halihazırda WeChat..

WeChat Çin`e Açilan Kapi Olabilir Mi?

Çin pazarına girmenin şirketlere neler kazandıracağı çok ortada. Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip ülkede 1.3 milyar insan yaşıyor. Öyle ki, küsurat Çin nüfusundan bahsedilirken telaffuz edilmiyor bile. Diğer ülkelerdenki54 milyon, 86 milyon gibi rakamlar Çin nüfusu için küsurat demek

Çin Pazarına Giriş

Çin Pazarına Girişte Fuarlar mı WeChat mi Daha Verimli?

Uzun yıllar dünyaya ürün satan, gezegenin nerdeyse üretim üssü haline gelen Çin, son dönemde büyük değişim yaşıyor. Ülke aynı zamanda ekonomik gelişmesiyle paralel bir şekilde dünya için önemli bir pazar haline de gelmiş durumda. 1.3 milyar insanın tüketim ihtiyaçlarını karşıladığı devasa bir pazar.

Çin Pazarına Giriş

WeChat’in Fırsatlar Dünyasına WeChat Türkiye Kolaylıyla Ulaşın !

Yeni dönemin çok yönlü dijital platformu WeChat’i keşfedenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Siz de bu dijital girişimci kâşifler arasına girmek istemez misiniz? Milyarın üzerindeki kullanıcıya sahip WeChat sadece bir sohbet uygulaması değil.

Çin Pazarına Giriş

WeChat Türkiye ,Türk İhracatının Hizmetinde

Dünyanın en büyük pazarı hangisi? Dünyanın üretim üslerinden biri olan Çin , yaşadığı ekonomik gelişmeye paralel olarak refah seviyesinde yükselme yaşadı. Ve 1.3 milyar nüfusuyla bu dev ülke, artık dünyanın en büyük pazarı! Yeni çağın bu fırsatlar ülkesine ürün satmanın en güçlü yolu ise ..

Çin Pazarına Giriş

WeChat’in kısa video özelliği, büyük markaların reklam yatırımlarını artırdı

WeChat’in kısa video özelliği, büyük markaların reklam yatırımlarını artırdı Dev markalar, WeChat’in kısa video özelliğini kullanarak yeni tanıtım stratejileri üzerine yoğunlaşıyor Çin’in şimdilik belli bölgelerindeki WeChat kullanıcıları, “Discover” sekmesi altında “Kanallar” adında yeni.

Çin Pazarına Giriş

127. Canton Fuarı, tedarikçi firmalara önemli fırsatlar vadediyor

127 .Çin İthalat ve İhracat Fuarı Canton, Covid 19 salgını nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. 15 – 24 Haziran tarihleri arasında firmalar ile katılımcıları online ortamda buluşturacak olan organizasyonun teknik altyapısını, WeChat’in geliştiricisi Çinli teknoloji devi Tencent üstlendi.

Çin Pazarına Giriş

WeChat ile bilgiyi paraya dönüştürün!

Çin’in en popüler sosyal medya yazılımı WeChat, bilgi paylaşımlarını paraya dönüştürecek yeni bir özelliği test ediyor Tencent firması, yılbaşından bu yana WeChat için yeni bir özelliği test etmekle meşgul. Şimdiden pek çok kullanıcının dahil olduğu bu yeni özellik, ücretli yazılı metin içeriği oluşturmaya imkan sağlıyor.

Çin Pazarına Giriş

WeChat’in yeni gizlilik protokolleri, reklam verenler için ne anlama geliyor?

Aylık 1.16 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan WeChat’te ürün ve hizmetlerinin reklamlarını yayınlamak isteyenler için önemli bir güncelleme yapıldı. Geçtiğimiz sene başında değeri 500 milyar dolar civarında olan Çinli teknoloji devi Tencent Holding, League of Legends’ın yapımcısı Riot Games gibi güçlüi

Çin Pazarına Giriş

WeChat’in reklam hizmeti, markaları müşteri ile buluşturuyor

WeChat’in güncellenen canlı akış sayfası, markaları hedef kitle ile bir araya getiriyor Tencent firması tarafından geliştirilen WeChat’in canlı akış uygulaması geliştirilmeye devam ediyor.Yeni güncelleme ile canlı yayınlar için özel bir bildirim alan kullanıcılar, tıkladıklarında doğrudan canlı yayın sayfasına

Çin Pazarına Giriş

WeChat Resmi Hesabı Nedir? Çin Stratejime Uyum Saglar mi?

WeChat Resmi Hesapları, Facebook’taki marka sayfalarına benzer. Öncelikle markanız ve ürünleriniz hakkında bilgi vermek, çok önemli bir içerik pazarlama aracı olarak hareket etmek ve markalar ile müşteriler arasındaki sosyal medya bağlantısı olarak kullanılırlar. Markalar, WeChat resmi hesap t

Wechat`e Sahip olmak ne kazandırıyor?

Wechat Hesabina Sahip Olmak Ne Kazandiriyor?

Küresel sosyal medya, e-ticaret ve arama motoru uygulamalarının engelli olduğu Çin’de markanızı tanıtmak, ürünlerinizi satmak için WeChat hesabına sahip olmak, ve WeChat üzerinden yürüteceğiniz aktiviteler en mantıklı seçenek. Çin’de etkili ve en başarılı pazarlamanın yolu da WeChat resmi hesabı oluşturmaktan geçiyor.

Çin Pazarına Giriş

WeChat’in Fırsatlar Dünyasına WeChat Türkiye Kolaylıyla Ulaşın !

Yeni dönemin çok yönlü dijital platformu WeChat’i keşfedenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Siz de bu dijital girişimci kâşifler arasına girmek istemez misiniz? Milyarın üzerindeki kullanıcıya sahip WeChat sadece bir sohbet uygulaması değil.

WeChat Türkiye Blog