Hesap Yönetimi

Türk İş Dünyası WeChat Türkiye’yle Çin’e Açılıyor

Türk iş insanlarıyla Çinli tüketiciler arasında bir köprü kurmayı amaçlıyoruz.

Çin’e uzanan, çağın en gelişmiş dijital köprüsü WeChat’de kurumsal hesap sahibi olun. WeChat’in gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarınızla iletişim kurun, platformunun sosyal medya ve içerik kaynağı özellikleriyle tanıtımınızı gerçekleştirin.

Profesyonel ekibimizle sürecin her noktasında size destek oluyoruz

WeChat Hesap Yönetimi

WeChat Türkiye’nin Türk ve Çinli uzman profesyonellerden oluşan ekibi hesap yönetiminde de yanınızda.

Markaların, Çin’e internet üzerinden satış yapacak firmaların kurumsal WeChat hesaplarını yönetiyoruz. Bu kapsamda İçerik Planlaması ve Yönetimi, Mesaj ve Yayın Yönetimi, WeChat Etkileşim Menüsü, Çinli Takipçilerin Yönetimi ve WeChat Raporlama gibi birçok hizmet sunuyoruz. 

Hesabınızı Profesyonel Türk ve Çinli Uzmanlarla Birlikte Yönetin…

WeChat kurumsal hesabını profesyonel bir planlamayla yöneterek başarınızı ve satış hacminizi maksimun seviyeye taşımanızı amaçlıyoruz.

Ülkemizde birçok firma WeChat’i kendi markalarını Çin pazarında tanıtmak ve pazarlamak için aracı kullanmaya başladı bile. WeChat’in hızla artan popülaritesi ve kullanıcı sayısı onu Çin’e ihracatta önemli bir fırsat haline getiriyor.

WeChat hesabına sahip olarak pazarda erkenden yer almak, markanızın tutulmasında, güven kazanmasında ve devamlı bir ticari başarıda önem taşıyor.

İçerik Planlaması ve Yönetimi

En Etkili Ürün Tanıtım Sayfası
WeChat Türkiye’nin uzman profesyonel kadrosunun desteğiyle, kullanıcıların ilgisini çekerken alışveriş oranlarını artıracak bir sayfa tasarımına sahip olacaksınız.

En Etkili Ürün Tanıtımı
Uzmanlarımız yerel içerik stratejisi ile ürün fotoğraflarınızı, ürün açıklamalarınızı ve videolarınızı satışa ve müşteri ilgisini artırmaya yönelik olarak tasarlayıp hayata geçirecek. Tanıtımdan maksimum fayda elde edeceksiniz

Mesaj ve Kampanya Yönetimi

Takipçilere Yönelik Gelişmiş Ürün Tanıtım Mesajları Sistemi

Tüm takipçilerinize veya oluşturduğunuz takipçi gruplarına yönelik tanıtım, bilgilendirme ve kampanya mesajlarınızı kullanıcılarınıza iletin.

Yeni Takipçilere Hoş geldiniz Mesajı
Yeni takipçileriniz markanızın hoş geldiniz mesajını alsın.

Otomatik Cevap ve Anahtar Kelimelere Otomatik Cevap
Takipçilerinizin gönderdikleri mesajlardan dilediklerinize, önceden belirlenmiş otomatik bir cevap mesajı iletin.

Belirlediğiniz anahtar kelimelere göre de otomatik cevaplarını düzenleyebilirsiniz.

Takipçi Yönetim Sistemi

Takipçilerin profil bilgilerini ve ilgi alanlarını görüntüleyebilir, onları gruplandırabilirsiniz.  Örneğin cinsiyet, yaş, ülke, bölge, VIP müşteriler gibi gruplara ayırabilirsiniz. Grupların mesaj/içerik yönetimi WeChat’in sunduğu diğer bir gelişmiş özelliktir.

Satış öncesinde ve sonrasında takipçilerinizin sorularını yanıtlayarak hesabınızın olumlu puanlar almasını ve öne çıkmasını sağlamanız mümkündür

WeChat Etkileşim Menüsü

Takipçilerin beğenileri ve diğer etkileşim verilerini inceleyebileceksiniz

WeChat Raporlama Fonksiyonu

Mağaza performansınızı ve müşterilerinizle etkileşiminizi ve kullanıcı deneyimlerini WeChat’in ayrıntılı ve anlaşılır raporlama sistemiyle inceleyip değerlendireceksiniz.