Kurumsal

WeChat Türkiye

WeChat Türkiye, Türk firmalarını ile Çinli müşteriler ile bir araya getirmeyi hedefleyen bir firmadır. WeChat platformunu aracı olarak kullanan WeChat Türkiye, üstün tecrübesi ile Türk firmalara Sosyal Medya danışmanlığı yapmaktadır. WeChat’in tüm avantajlarından faydalanan WeChat Türkiye, bu platform aracılığıyla markaların Çinliler tarafından bilinirliğini sağlamaktadır.

HAKKIMIZDA

Artık zaman ve mekân olarak sınırların kalktığı bir çağda yaşıyoruz. Bu yeni düzenin en önemli aktörleri arasında ise kurumlar, markalar ve elbette beklentileri değişen tüketiciler yer alıyor. Kısacası artık oyunun kuralları değişti…

Dünya üzerindeki tüm üretim ilişkileri ve pazar başarıları, söz konusu markaların, yeni tüketici profilini çok iyi anlaması ve onun beklentileri karşısında doğru hamleleri yapmasına bağlı.

Yeni sınır ötesi dijital iş modelini anlamaya ve bu doğrultuda gelişmiş çözümler üretmeye odaklanan WeChat Türkiye, Ap Technology adıyla 2013 yılında Çin’in Şangay şehrinde kuruldu. Shanghai Teknoloji serbest bölgesi yakınlarındaki Minghan Caohejing şirket merkezinde, bu büyük fırsatlar ülkesiyle ticari bağlantısını artırmak isteyen ihracatçıların faydası yönünde geniş bir spekturumda çözümler geliştirmektedir.

WeChat Türkiye bu hedef doğrultusunda; dijital entegrasyon, e-ticaret optimizasyonu alanlarına odaklanır. Planlama, stratejik yol haritası oluşturma, danışmanlık, yaratıcı tasarım ve teknoloji geliştirme çalışmaları ile, bütüncül ve kapsamlı hizmetler sunar.

Çin’e Açılan Dijital Kapı: WeChat

Google, Facebook, The Huffington Post, Vimeo, Twitter ve YouTube gibi birçok site Çin’de yasaklı. WeChat uygulaması ülkede resmi olarak izne sahip olması dışında, sunduğu zengin özelliklerle de Çin’li kullanıcıların büyük bir bölümü tarafından tercih ediliyor. Dünyadaki her 4 sosyal medya kullanıcısından 1’inin Çin’li olduğunu eklemek gerekiyor.

Çin’li Tencet şirketi tarafından geliştirilen bu uygulama, sosyal medyadan e ticarete birçok fonksiyonu en gelişmiş haliyle kendinde barındırmaktadır. WeChat Türkiye WeChat’in Türk firmaları tarafından en etkili şekilde kullanımı noktasında geniş çaplı danışmanlık ve operasyonel destek hizmetleri sunar.

WeChat Türkiye Çin’deki mobil internet marka entegrasyonu uygulama servis sağlayıcılarının ilk grubudur. Sosyal platform kişiselleştirme hizmetleri, akıllı O2O, akıllı yazılım ve donanım, strateji, kullanıcı araştırması, yenilikçi ürünler geliştirme ve entegrasyon çalışmalarını bir bütün olarak ele alıp planlar. Bu doğrultuda güçlü bir kurumsal mobil sosyal multiplatfom işbirliğine dayalı uygulama çözümleri geliştirir.

WeChat sunduğu hizmetlerle, Çin`de en çok kullanılan uygulama olan WeChat ile Çin’li tüketicilere markanızı en etkili şekilde tanıtma olanağı sağlar. Hesap kurulumunuzu gerçekleştirir, mağaza tasarımlarınızı, tanıtım ve sosyal medya çalışmalarını yürütür. Satışlarınızı maksimun seviyeye ulaştırma yönünde tüm düzenlemeleri ve aktiviteleri planlayıp hayata geçirir.

Çin’de internet dünyasına hakim olan WeChat uygulamasıyla bir an önce tanışın. Pazarda önemli bir yer alma yönünde rakiplerinizden avantajlı duruma geçin.

Ms.Wang NANA

Ms. Wang Nana, Çin’in Suzhou ilinde doğmuştur. Şu anda, Ap (Shanghai) International Holding Co, Ltd’nin genel müdür görevindedir. Ayrıca Wang Nana, aynı zamanda, CPC Nanan CPPCC’nin Genel Sekreteri olarak da görev yapmaktadır. Ayrıca Suzhou Üniversitesi Suzhou Mezunları Derneği, Suzhou Ticaret Odası üyesidir.

”Biz sizlere Çin`de en çok kullanılan WeChat ile Çinli tüketicilere markanızı tanıtma ve satış yapma olanağı sağılıyoruz.”

TEAM

Ms. Wang NANA​

SHANGHAİ CEO​

Mr. Abdullah PALTA​

TURKEY EXPERT​

REFERANSLARIMIZ