Pazarlama Servisleri

Dünyada yaklaşık her 6 insandan biri Çin’de yaşıyor. İnsanların büyük oranda internette ve sosyal medyada bulunduğu günümüzde, küresel sosyal medya uygulamalarına erişim engeli olan Çin’de nüfusun büyük bölümü için WeChat tek sosyal medya platformu konumunda.

Bu durumun taşıdığı fırsatlar ortada. WeChat Türkiye olarak Çin’li kullanıcılara yönelik sosyal medya çalışmalarını en fazla verimi elde edeceğiniz doğrultuda düzenliyor, organize ediyoruz.


Çin Medya Seeding

Çin’de markanızı, kampanyalarınız, ürün tanıtımlarını yaymak için Çin ana akım medyasındaki haber ve forumları temel alan kaynak veri tabanımızı kullanıyoruz

Çin Influencer Reklamı

Çin’deki sosyal medya fenomenlerinin sayısı 500.000’leri geçiyor. 

Üstelik bu fenomen ve influencer’ların profil hesapları çok büyük oranda WeChat uygulamasında yer alıyor!

WeChat üzerinden Influencer veri tabanımız güncelliyor, iletişim stratejinize ve marka hedeflerinize yönelik İnfluencer’larla bağlantı kuruyoruz.

Video ve Canlı Yayın Reklamı

Çin’in sosyal medya fenomenlerini, ürün tanıtımlarınızda değerlendirmenizi sağlıyoruz.

Bu doğrultuda yaptığımız “canlı yayınlar”la ürünlerinizi, firmanızı, markanızı milyonlarca Çinli kullanıcıya tanıtıyoruz. Bu çalışmalarımız takipçi sayınızın ve satışlarınızın artmasına büyük bir destek sağlıyor.

Çin SEO & SEM Platformu

İşiniz ve ürünlerinizin için gerekli anahtar kelimeleri analiz edip Çince ana arama motorlarında SEO ve SEM çalışmaları yapıyoruz.

2.(alttaki) görselin altında:

Google v.b. benzeri arama motorlarına erişim engeli olan ülkede, Çin’e özel arama motorları için SEO ve SEM çalışmalarımızdan büyük verim almanızı amaçlıyoruz.Çin Reklam Platformu

Müşterilerim için özel reklam kampanyaları hazırlıyoruz. Ardından onları yerleştirmek için uygun Çin platformları seçiyoruz. Böylece ürünlerinizin marka bilinirliğini artırılmasına ve ürünleri tanıtmasına yardımcı oluyoruz.