Wechat Hesabına Sahip olmak ne kazandırıyor?

Wechat Hesabına Sahip olmak ne kazandırıyor?

Wechat Hesabına Sahip olmak ne kazandırıyor? Küresel sosyal medya, e-ticaret ve arama motoru uygulamalarının engelli olduğu Çin’de markanızı tanıtmak, ürünlerinizi satmak için WeChat hesabına sahip olmak, ve WeChat üzerinden yürüteceğiniz aktiviteler en mantıklı seçenek.

Çin’de etkili ve en başarılı pazarlamanın yolu da WeChat resmi hesabı oluşturmaktan geçiyor.

Resmi WeChat hesabı nedir?  

Küresel soysal medya şirketlerinin, arama motorlarının v.b. birçok dijital uygulamanın engelli olduğu Çin’de resmi izne sahip WeChat hesabıyla 1 milyar Çinli internetin tüm imkanlardan faydalanabiliyor. WeChat Çinli tüketiciler tarafından mesajlaşma, internet araması, sosyal medya ve satın alma başta olmak üzere bir çok işlem için kullanılıyor.

Çinli firmalar ve tüm dünyan her ölçekte firmalar da Resmi WeChat hesaplarıyla ürün satışı yapıyor, takipçileri olan müşteriyle etkileşime geçiyor ve geniş çaplı pazarlama faaliyetleri yürütüyorlar. WeChat’de karşılaştıkları ürün ve hizmetlerin resmi hesaba sahip bir firmadan geldiğini bildikleri için, Çinli tüketiciler tüketiciler bu platform üzerinden göl rahatlığıyla alışveriş yapıyorlar.

WeChat resmi hesabı bir başvuru süreci sonucunda ediniliyor.Şirket profili ve e-mağaza kurulumunuz gerçekleştirerek tanıtım ve satış aktivitelerinizi hayata geçirebiliyorsunuz.

Ürün bilgilerinizi içeren sosyal medya postları, videolar ve sosyal medya reklamlarını hep WeChat üzerinden yürütebiliyorsunuz. Üstelik gelişmiş fonksiyonlarıyla WeChat hem markalara geniş bir hareket alanı sunuyor, hem de tükecilere keyifli bir kullanım deneyimi vaat ediyor.

WeChat Türkiye resmi hesap sahibi olarak Çin’de kazanmaya başlamanız için gerekli danışmanlık ve operasyonları gerçekleştiriyor. WeChat mağaza kurulumu ve WeChat Mini program kurulumu nu sağlıyor. Çinli ve Türk uzmanlardan oluşan deneyimli kadrosu sosyal medya yönetiminizden mağaza kurulumunuza ve gelişmiş tanıtım çalışmalarına varıncaya kadar dünyanın bu en büyük pazarında kazanmanız için hizmet veriyor.

Wechat Hesabına Sahip olmak ne kazandırıyor? ile ilgili iletisim icin [email protected]

Wechat Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir